Category Archive Ekipe

Mala odbojka

 

Mala odbojka I

 

št.Ime / priimek
1Zoja Donko
2Lana Ibrišimovič
3Neža Kodrun
4Urša Križnik
5Ana Marie Kuder
6Manca Marovt
7Ana Petrovič
8Tjaša Pšaker
9Tia Steblovnik
10Taja Šketa Rozman
11Ula Trauner
12Žana Vodovnik
TrenerTaja Steblovnik
PomočnikJanja Selič Jelen

 

Mala odbojka II

 

št.Ime / priimek
1Ida Ažman
2Gaja Črnila
3Tjaša Glušič
4Lili Miser
5Eva Puckmeister
6Tia Rovšnik
7Lara Rožič
8Tina Štorman
9Enja Tamše
10Sara Vodovnik
11Neža Voga Rovšnik
TrenerSilva Mihevc
PomočnikMaja Marovt

Starejše deklice

Starejše deklice I

 

št.Ime / priimek
1Anja Matvoz
2Lara Kobe
3Neža Kodrun
4Živa Donko
5Lana Ibrišimovič
6Iza Zorenč
7Eva Marinšek
8Neža Trbežnik
9Taja Ferlež
10Eva Satler
11Taja Andoljšek
TrenerTaja Steblovnik

Starejše deklice II

 

št.ime/priimek
1Tia Steblovnik
2Urša Križnik
3Zara Tamše
4Ana Petrovič
5Manca Marovt
6Ula Trauner
7Ana Marie Kuder
8Taja Šketa Rozman
9Zoja Donko
10Tjaša Pšaker
11Lara Zupanc
12Žana Vodovnik
TrenerJanja Selič Jelen

Kadetinje

Kadetinje I

št.Ime / priimek
1Neža Bednjanič
2Lara Jelen
3Staša Jazbinšek
4Tija Šketa Rozman
5Živa Šalej
6Zoja Kalar
7Anja Puckmeister
8Manca Oštir
9Rima Posedel
10Manca Oštir
11Hana Turnšek
TrenerZvone Zbičajnik
PomočnikBreda Goltnik

 

Kadetinje II

št.Ime / priimek
1Tia Steblovnik
2Anja Matvoz
3Tija Pšaker
4Ana Petrovič
5Manca Marovt
6Neža Kodrun
7Eva Marinšek
8Eva Satler
9Lara Zupanc
10Urša Križnik
11Lara Kobe
12Živa Donko
13Lana Ibrišimovič
14Taja Ferlež
15Žana Vodovnik
Trener Taja Steblovnik
Pomočnik Janja Selič

Mladinke

št.Ime / priimek
Iza Zbičajnik
Maruša Fužir
Daša Križnik
Zoja Kalar
Iza Zorenč
Ela Medved
Manca Nahtigal
Neža Trbežnik
Maja Marolt
Taja Andoljšek
Hana Turnšek
Trener Zvone Zbičajnik
PomočnikBreda Goltnik

Članice

Zap. št.Ime / priimek
1 Neža Bednjanič
2 Tija Šketa Rozman
3Iza Zbičajnik
5Brina Kodrun
6Živa Šalej
7Lara Jelen
8Rima Posedel
9Maja Marolt
10Manca Oštir
11Anja Puckmeister
12Maruša Fužir
14Ela Medved
15Daša Križnik
trenerZvone Zbičajnik
pomočnikBreda Goltnik